AutóCity Szekszárd Karrier

Mindig motivált és képzett munkatársakat keresünk. Kezdjen karriert nálunk, és legyen tagja sokszínű csapatunknak.

  1. Állásajánlatok
  2. Értékesítési vezető
2022.09.05.
Értékesítés

Az AutóCity Zrt. a Dél-Dunántúli régió 25 éve meghatározó gépjárműkereskedelmi vállalkozása, a Volkswagen, Audi és Škoda márkák képviseletét látja el a régióban. Szekszárdi Volkswagen márkakereskedésébe új munkatársat keres az alábbi munkakörbe.

Értékesítési vezető

Feladatok

  • Értékesítők munkájának koordinálása és felügyelete
  • Értékesítési stratégia meghatározása
  • Készletezési stratégia kialakítása, készletek megrendelése, menedzselése
  • Készletfinanszírozások irányítása és felügyelete
  • Értékesítési tervek teljesítésének biztosítása
  • VIP és flottaértékesítés vezetése, felügyelete
  • Importőri és felsővezetői jelentések elkészítése
  • Importőri kapcsolattartás, központi kampányok lebonyolítása
  • Importőri elszámolások és számlázások ellenőrzése, jóváhagyása
  • Értékesítő munkatársak mentorálása, szakmai fejlődésének biztosítása
  • Értékesítők üzleti tevékenységének és hatékonyságának felügyelete
  • Az értékesítési tevékenységből származó jövedelmezőség biztosítása, annak kimutatása
  • A márkakereskedések értékesítési funkcióinak felügyelete és biztosítása általánosságban

Elvárásaink

Új munkatársunk tapasztalatokkal bír üzleti, kereskedelmi vagy menedzsment területen, stratégiai gondolkozással, kiváló kommunikációs készséggel és vezetői képességekkel is rendelkezik.

  • Kereskedelmi jártasság
  • Stratégiai gondolkozásmód
  • Nagyfokú precizitás és jártasság a számok világában
  • Műszaki affinitás és kiemelkedő üzleti érzék
  • Hatékony és felelősségteljes munkavégzés
  • Terhelhetőség, dinamizmus
  • Kiemelkedő kommunikációs készség és empátia
  • Kitűnő szervező és problémamegoldó készség
  • Határozott és hiteles fellépés
  • Professzionális számitógép felhasználói ismeretek
  • Igényes megjelenés

Előny

  • Hasonló munkakörben, esetleg autókereskedelemben szerzett gyakorlat
  • Vezetői és menedzsment tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk

Olyan munkatársat keresünk, aki igényesen és felelősségteljesen végzi munkáját és képes egy Csapatot vezetni, összekovácsolni. Ezért hosszútávú, biztos munkalehetőséget, méltányos, teljesítmény-arányos jövedelmet és a lehetőségekhez mérten rugalmas munkakörülményeket, valamint cégautót biztosítunk.

  • Stabil munkáltatói háttér
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Vezetői támogatás

Amennyiben alkalmasnak érzi magát a munkakör betöltésére, várjuk fényképes szakmai önéletrajzát és rövid bemutatkozó levelét Szűcs István ügyvezető igazgatónak címezve a [email protected] email címre. Esetleges kérdésével keresse kollégánkat a 30/687-3010 telefonszámon.

AutóCity Szekszárd
7100 Szekszárd
Pásztor u. 4.
Telefonszám: +36 74 529 500

Bejelentkezés a hírlevélhez

Hírlevelünkkel rendszeresen információkat kap autókereskedésünkről és exkluzív ajánlatainkról.

A megadott adatok hibásak. Próbálkozzon újra.

Kérjük, válasszon megszólítást!

Sajnos a hírlevél regisztrációval kapcsolatosan probléma merült fel. Kérjük, próbálkozzon újra később.

checkbox_default

Köszönjük!

Sikeresen feliratkozott hírlevelünkre.

Küldünk Önnek egy levelet, amely tartalmaz egy megerősítő hivatkozást, melyet el kell fogadnia a regisztráció véglegesítéséhez.