AutóCity Szekszárd Karrier

Mindig motivált és képzett munkatársakat keresünk. Kezdjen karriert nálunk, és legyen tagja sokszínű csapatunknak.

  1. Állásajánlatok
  2. KAROSSZÉRIA ÉS FÉNYEZŐ ÜZEM VEZETŐ
2024.06.05.
Szerviz

A P’-AutóCity Zrt. szekszárdi VW márkakereskedése és Skoda márkaszervize keresi azt a hosszú távon elkötelezett leendő kollégát, aki támogatott betanulási időszakot követően önállóan és felelőséggel vezetné Tolna Vármegye egyik legkorszerűbb karosszéria-lakatos és fényező üzemét. Jövendőbeli munkatársunkat a betanulási időszak alatt folyamatosan támogatjuk, hiszen a mi érdekünk is az, hogy elégedett, jól képzett, megbízható és professzionális szakemberek várják ügyfeleinket!

KAROSSZÉRIA ÉS FÉNYEZŐ ÜZEM VEZETŐ

FELADATOK

Leendő munkatársunk feladata az AutóCity Zrt. szekszárdi márkaszervizének karosszéria és fényező üzemében zajló javítási munkák szervezése, irányítása és felügyelete.

ELVÁRÁSOK

  • alapvető informatika tudás,
  • ügyfélszolgálati tapasztalat,
  • műszaki affinitás,
  • magasszintű probléma megoldó képesség,
  • igény a fejlődésre,
  • képesség a precíz adminisztrációra,
  • vezetői gondolkodásmód,
  • lojalitás az ügyfeleinkhez és az álalunk képviselt cégfilozófiához.

ELŐNYBEN RÉSZESÍTJÜK

  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalatot
  • Jelentősebb szakmai gyakorlatot és vezetői jártasságot
  • Idegen nyelv ismeretét

AMIT KÍNÁLUNK

  • azonnali munkakezdés,
  • 8 órás, bejelentett munkavégzés, a törvényileg előírt fizetett szabadságokkal, szabad hétvégékkel,
  • mentori támogatás a betanulási időszak alatt,
  • részvétel szakmai képzéseken, csapatépítő tréningeken,
  • személyi asszisztens,
  • 3 hónap próbaidő,
  • kezdésként fix, a betanulást követően teljesítményarányos bérezés,
  • támogató vezetés és kollektíva.

Érdekli Önt?

Amennyiben alkalmasnak érzi magát a munkakör betöltésére, kérjük, hogy 2024 április10-ig küldje el fényképes szakmai önéletrajzát és rövid bemutatkozó levelét a [email protected] email címre, Szentes Csaba márkakereskedés vezetőnek. További információ és tájékoztatás az állással kapcsolatban Szentes Csabától kérhető a 20/425-5582 telefonszámon.

AutóCity Szekszárd
7100 Szekszárd
Pásztor u. 4.
Telefonszám: +36 74 529 500

Bejelentkezés a hírlevélhez

Hírlevelünkkel rendszeresen információkat kap autókereskedésünkről és exkluzív ajánlatainkról.

A megadott adatok hibásak. Próbálkozzon újra.

Kérjük, válasszon megszólítást!

Sajnos a hírlevél regisztrációval kapcsolatosan probléma merült fel. Kérjük, próbálkozzon újra később.

checkbox_default

Köszönjük!

Sikeresen feliratkozott hírlevelünkre.

Küldünk Önnek egy levelet, amely tartalmaz egy megerősítő hivatkozást, melyet el kell fogadnia a regisztráció véglegesítéséhez.