AutóCity Szekszárd Karrier

Mindig motivált és képzett munkatársakat keresünk. Kezdjen karriert nálunk, és legyen tagja sokszínű csapatunknak.

  1. Állásajánlatok
  2. Raktáros (Raktárvezető)
2023.06.14.
Alkatrész, raktár

Az AutóCity Zrt. a Dél-Dunántúli régió 25 éve meghatározó gépjárműkereskedelmi vállalkozása, a Volkswagen, Audi és Škoda márkák képviseletét látja el a régióban. A minőségi munka és ügyfélközpontú szolgáltatások iránt elkötelezett közösségébe, szekszárdi munkavégzéssel új munkatársat keres alábbi munkakörbe.

Raktáros (Raktárvezető)

Feladatok

Autóalkatrészek, tartozékok és kellékanyagok készletgazdálkodása, a belső (szerelőműhely) igények és közvetlen értékesítési tevékenység kiszolgálása. A beszerzések, megrendelések, betárolás és készletfigyelés, valamint az értékesítési és szerviz-kiszolgálási tevékenység teljes felügyelete, a későbbiekben a szakterületen dolgozó munkatársak munkájának tervezése, irányítása és felügyelete. Igény szerint a „belső” és „külső” ügyfelek kiszolgálása, udvarias, pontos tájékoztatása. Áru kiadása, bizonylatolás, számlakezelés.

Elvárások

  • Közép vagy felsőfokú végzettség, műszaki, gépjármű technikai vagy logisztikai területen
  • Számítógép felhasználói szintű kezelése, kiemelten Excel
  • Üzleti érzék és jártasság
  • Felelősségteljes, pontos munkavégzés
  • Menedzsment készség és alkalmasság több feladat egyidejű ellátására
  • Alkalmasság önálló és csapat munkára egyaránt
  • Kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó készség
  • B kategóriás jogosítvány

Előny

  • Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
  • Kereskedelmi jártasság
  • Műszaki vagy logisztikai végzettség

Amit kínálunk

Raktáros alkatrész értékesítő, alkalmasság esetén a raktárvezetői munkakört ellátó munkatársunkat keressük az azonnali munkakezdés lehetőségével. Egy világmárka és egy stabil cég anyagi hátterével, betanítással és folyamatos szakmai képzésekkel. Kitartó, megbízható és felelős munkavégzésért versenyképes fizetést és céges juttatási csomagot biztosítunk.Olyan munkatársat keresünk, aki igényesen és felelősségteljesen végzi munkáját és a későbbiekben képes lehet egy Csapatot vezetni. Ezért hosszútávú, biztos munkalehetőséget, méltányos, teljesítmény-arányos jövedelmet kínálunk.

  • Stabil munkáltatói háttér
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Vezetői támogatás

Amennyiben alkalmasnak érzi magát a munkakör betöltésére, várjuk fényképes szakmai önéletrajzát és rövid bemutatkozó levelét a [email protected] email címre. Esetleges kérdésével Szentes Csaba márkakereskedés vezetőt keresse a 20/425-5582 telefonszámon.

AutóCity Szekszárd
7100 Szekszárd
Pásztor u. 4.
Telefonszám: +36 74 529 500

Bejelentkezés a hírlevélhez

Hírlevelünkkel rendszeresen információkat kap autókereskedésünkről és exkluzív ajánlatainkról.

A megadott adatok hibásak. Próbálkozzon újra.

Kérjük, válasszon megszólítást!

Sajnos a hírlevél regisztrációval kapcsolatosan probléma merült fel. Kérjük, próbálkozzon újra később.

checkbox_default

Köszönjük!

Sikeresen feliratkozott hírlevelünkre.

Küldünk Önnek egy levelet, amely tartalmaz egy megerősítő hivatkozást, melyet el kell fogadnia a regisztráció véglegesítéséhez.