2022.07.19.
Alkatrész, raktár

Az AutóCity Zrt. a Dél-Dunántúli régió 25 éve meghatározó gépjárműkereskedelmi vállalkozása, a Volkswagen, Audi és Škoda márkák képviseletét látja el a régióban. A minőségi munka és ügyfélközpontú szolgáltatások iránt elkötelezett közösségébe, szekszárdi munkavégzéssel új munkatársat keres alábbi munkakörbe.

Raktárvezető

Feladatok

Autóalkatrészek, tartozékok és kellékanyagok készletgazdálkodása, a belső (szerelőműhely) igények és közvetlen értékesítési tevékenység kiszolgálására. A beszerzések, megrendelések, betárolás és készletfigyelés, valamint az értékesítési és szerviz-kiszolgálási tevékenység teljes felügyelete, valamint a szakterületen dolgozó munkatársak munkájának tervezése, irányítása és felügyelete. Igény szerint a „belső” és „külső” ügyfelek kiszolgálása, udvarias, pontos tájékoztatása, áru kiadása, bizonylatolás, számlakezelés.

Elvárások

  • Minimum érettségi, műszaki érdeklődés és alapszíntű gépjármű ismeretek
  • Számítógép felhasználói szintű kezelése, kiemelten Excel
  • Üzleti érzék és jártasság
  • Felelősségteljes, pontos munkavégzés
  • Menedzsment készség és alkalmasság több feladat egyidejű ellátására (multitasking)
  • Alkalmasság irányításra és csapatmunkára egyaránt
  • Kiemelkedő kommunikációs készség, rugalmasság és empátia
  • B kategóriás jogosítvány

Előny

  • Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
  • Vezetői tapasztalat
  • Kereskedelmi jártasság
  • Műszaki végzettség

Amit kínálunk

Olyan munkatársat keresünk, aki igényesen és felelősségteljesen végzi munkáját és képes egy Csapatot vezetni, összekovácsolni. Ezért hosszútávú, biztos munkalehetőséget, méltányos, teljesítmény-arányos jövedelmet kínálunk.

  • Stabil munkáltatói háttér
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Vezetői támogatás

Amennyiben alkalmasnak érzi magát a munkakör betöltésére, várjuk fényképes szakmai önéletrajzát és rövid bemutatkozó levelét az kisse@autocityszekszard.hu email címre. Esetleges kérdésével keresse Kiss Endre szervizvezető kollégánkat a 30/537-8276 telefonszámon.

AutóCity Szekszárd
7100 Szekszárd
Telefonszám: +36 74 529 500