AutóCity Szekszárd Karrier

Mindig motivált és képzett munkatársakat keresünk. Kezdjen karriert nálunk, és legyen tagja sokszínű csapatunknak.

  1. Állásajánlatok
  2. Járműfényező
2019.12.09.
Szerviz

P'-AutóCity Zrt hivatalos Volkswagen márkakereskedés, a Dél-Dunántúl gépjármű kereskedelmét 25 éve meghatározó piaci szereplője, folyamatos fejlődése érdekében gépkocsi fényező munkatársat keres, azonnali munkakezdéssel, szekszárdi telephellyel.

Járműfényező

Főbb feladatok:

  • gépjárművek fényezése, fényezésre előkészítése, alapozása
  • gépjárművek tisztítása
  • fényezőanyagok kezelés, színkeverés

Főbb elvárásaink:

  • szakirányú végzettség
  • ,,B" kategoriás jogosítvány
  • felhasználói szintű MS Office ismeret
  • műszaki területen szerzett min. 1-3 éves tapasztalat /nem feltétel de előny/

Amit kínálunk:

  • A világ vezető autógyára által biztosított stabil háttér
  • Innovatív munkahelyi környezet
  • Fiatal, dinamikus, támogató és eredménycentrikus csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Béren kívüli juttatások
  • Dolgozói kedvezmények

Munkaidő H-P. 8-17h.-ig,

AutóCity Szekszárd
7100 Szekszárd
Pásztor u. 4.
Telefonszám: +36 74 529 500

Bejelentkezés a hírlevélhez

Hírlevelünkkel rendszeresen információkat kap autókereskedésünkről és exkluzív ajánlatainkról.

A megadott adatok hibásak. Próbálkozzon újra.

Kérjük, válasszon megszólítást!

Sajnos a hírlevél regisztrációval kapcsolatosan probléma merült fel. Kérjük, próbálkozzon újra később.

checkbox_default

Köszönjük!

Sikeresen feliratkozott hírlevelünkre.

Küldünk Önnek egy levelet, amely tartalmaz egy megerősítő hivatkozást, melyet el kell fogadnia a regisztráció véglegesítéséhez.