AutóCity Szekszárd Karrier

Mindig motivált és képzett munkatársakat keresünk. Kezdjen karriert nálunk, és legyen tagja sokszínű csapatunknak.

  1. Állásajánlatok
  2. Szerviz munkafelvevő
2022.12.12.
Szerviz

Az AutóCity Zrt. a Dél-Dunántúli régió 25 éve meghatározó gépjárműkereskedelmi vállalkozása, a Volkswagen, Audi és Škoda márkák képviseletét látja el a régióban. A minőségi munka és ügyfélközpontú szolgáltatások iránt elkötelezett közösségébe, szekszárdi munkavégzéssel új munkatársat keres alábbi munkakörbe.

Szerviz munkafelvevő

Feladatok

Leendő munkatársunk feladata az AutóCity Zrt. szekszárdi márkaszervizébe érkező járművek javítási igényének felmérése, a szükségesnek ítélt javítások beárazása és kiajánlása, majd megrendelésüket követően a munkák beosztása, a szükséges alkatrészek, adalékanyagok megrendelése. A javításokat követően a számlázási feladatok felügyelete és a javított gépjármű ügyfeleknek történő átadása.

Elvárások:

  • Szakirányú közép vagy felsőfokú végzettség
  • Minimum 5 év szakmai gyakorlat
  • Gépjármű technikai alapismeretek, diagnosztikai készség, jártasság
  • Kiemelkedő kommunikációs és ügyfélkezelési készség, empátia
  • Kiemelkedő szervező és koordinációs készség
  • Felelősségteljes, pontos munkavégzés
  • Türelem, terhelhetőség, stressztűrés
  • Alkalmasság csapatmunkára

Előnyben részesítjük:

  • Jelentősebb szakmai gyakorlat
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai jártasság

Amit kínálunk:

Olyan munkatársat keresünk, aki képes önálló, felelősségteljes munkavégzésre, empatikus ügyfélkommunikációra, műszaki tényfeltárásra és diagnosztikai véleményalkotásra, ezzel kapcsolatos döntések meghozatalára. Ezért hosszútávú, biztos munkalehetőséget, szakmai megbecsülést és korrekt jövedelmet kínálunk.

  • Kiváló munkafeltételek, rendezett munkakörülmények
  • A minőségi munkavégzés és teljesítmény megbecsülése
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség globális márkák támogatásával

Amennyiben alkalmasnak érzi magát a munkakör betöltésére, várjuk fényképes szakmai önéletrajzát és rövid bemutatkozó levelét az [email protected] email címre. Esetleges kérdésével keresse Kiss Endre kollégánkat a 30/537-8276 telefonszámon.

Bejelentkezés a hírlevélhez

Hírlevelünkkel rendszeresen információkat kap autókereskedésünkről és exkluzív ajánlatainkról.

A megadott adatok hibásak. Próbálkozzon újra.

Kérjük, válasszon megszólítást!

Sajnos a hírlevél regisztrációval kapcsolatosan probléma merült fel. Kérjük, próbálkozzon újra később.

checkbox_default

Köszönjük!

Sikeresen feliratkozott hírlevelünkre.

Küldünk Önnek egy levelet, amely tartalmaz egy megerősítő hivatkozást, melyet el kell fogadnia a regisztráció véglegesítéséhez.